Zebra ZXP seria 9

Zebra ZXP9

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP serii 9 została opracowana z myślą o zastosowaniach wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa i pozwala w szybki i niezawodny sposób drukować karty w jakości fotograficznej. Jest to drukarka retransferowa, czyli umożliwia ona uzyskiwanie niezwykle trwałych wyników i drukowanie na całej powierzchni karty – nawet na kartach o nierównej powierzchni, takich jak inteligentne karty chipowe.

Kompleksowy pakiet oprogramowania zapewnia narzędzia niezbędne do zintegrowania drukarek ZXP serii 9 i zarządzania nimi, umożliwiając tworzenie własnych wzorów kart. Tryby umożliwiające użytkownikowi sterowanie jakością druku dają jeszcze więcej opcji i wyższą kontrolę nad procesem. Specjalna, opatentowana przez firmę Zebra konstrukcja drukarki umożliwia jednoczesne drukowanie retransferowe po obu stronach karty i eliminuje potrzebę mechanicznego odwracania kart przez drukarkę podczas drukowania. Obniża to ryzyko występowania błędów mechanicznych i blokowania się kart w drukarce. A technologie Print Touch i QR Code zapewniają natychmiastowy dostęp do informacji i wsparcia.

Zastosowane w drukarce funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie i uwierzytelnianie hosta drukarki, a także specjalistyczne laminaty holograficzne zwiększają bezpieczeństwo i zapobiegają fałszowaniu, modyfikacjom i powielaniu kart. Firma Zebra obsługuje niestandardowe laminaty holograficzne w zastosowaniach wymagających specjalistycznych zabezpieczeń kart w celu zapobiegania ich fałszowaniu. Laminator, a także obudowę i podajnik kart drukarki ZXP serii 9 można także wyposażyć w opcjonalny zamek, aby zapobiec jej wykorzystaniu przez osoby nieupoważnione.

Cechy drukarki kart Zebra ZXP serii 9:

  • Technologia druku: retransferowy druk kart
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny; druk dwustronny
  • Szybkość druku: jednostronnego: 190 kart/godz.; dwustronnego: 180 kart/godz.
  • Maksymalna liczba wydruków na rolkę: druk kolorowy - 625 kart, druk monochromatyczny - 2500 kart
  • Interfejs: standardowo – USB, Ethernet; opcjonalnie: 802.11 b/g wireless
  • Opcje: koder pasków magnetycznych, kart stykowych i bezstykowych; laminator

Produkty powiązane