Zebra ZC350

Zebra ZC350

Dwustronna drukarka kart plastikowych Zebra ZC350 zapewnia najwyższą szybkość i zaawansowane opcje druku, które pozwolą wydrukować karty o najbardziej nawet wymyślnym wzorze. Obsługa niemal wszystkich technologii kodowania pozwala tworzyć karty niemal dowolnego typu – kredytowe, debetowe, identyfikacyjne, lojalnościowe, przejazdowe, karty dostępu i wiele innych.

Dzięki wdrażaniu na zasadzie „plug-and-play”, natychmiastowej regulacji podajnika kart oraz intuicyjnym ikonom i graficznemu interfejsowi użytkownika drukarka ZC350 jest łatwa do zintegrowania, użytkowania i zarządzania. Wymiana taśmy jest praktycznie bezproblemowa, a rewolucyjna budowa podajnika i odbiornika sprawia, że ładowanie i odbieranie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe. A wbudowany flipper automatycznie obraca karty w przypadku druku dwustronnego.

Model ZC350 wyposażony jest w najbardziej zaawansowane funkcje do druku kart. Można dzięki temu drukować dowolne karty z praktycznie dowolnego miejsca – jednostronne lub dwustronne, zadrukowane na całej powierzchni karty monochromatyczne lub kolorowe, a także stosować nowe taśmy zapewniające specjalistyczne barwy i efekty specjalne.

Drukarkę ZC350 cechuje także atrakcyjne wzornictwo, niezbędne w pomieszczeniach dostępnych dla klientów – na przykład w biurach firmy, na uczelni czy w sklepie detalicznym. A zamek obudowy drukarki zapewnia bezpieczeństwo, zapobiegając kradzieżom kart nowych i odrzuconych. Niezwykle wąska, mieszcząca się wszędzie obudowa tej drukarki sprawia, że drukować można wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Cechy drukarki kart Zebra ZC350:

  • Technologia druku: bezpośredni druk kart
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny; druk dwustronny
  • Szybkość druku: druk jednostronny: w kolorze – 225 kart/godz., monochromatyczny – 1000 kart/godz.; druk dwustronny: w kolorze – 150 kart/godz., monochromatyczny – 500 kart/godz.
  • Maksymalna liczba wydruków na rolkę: druk kolorowy - 300 kart, druk monochromatyczny - 2000 kart
  • Interfejs: standardowo – USB 2.0, wbudowany Ethernet 10/100; opcjonalnie: 802.11ac z certyfikatem MFi
  • Opcje: koder pasków magnetycznych; zestaw do integracji kodera kart zbliżeniowych innych producentów, połączony koder kart MIFARE ISO 14443 A i B, stacja kontaktowa do kart chipowych ISO 7816

Produkty powiązane