Zebra ZC300

Zebra ZC300

Dwustronna drukarka kart plastikowych Zebra ZC300 zapewnia prostotę obsługi, bezpieczeństwo oraz opcje łączności zamknięte w najwęższej w tej klasie urządzeń obudowie, która zmieści się wszędzie. Obsługa drukarki jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, czy drukowane są karty jednostronne, czy dwustronne, w kolorze, czy czarno-białe.

Dzięki wdrażaniu na zasadzie „plug-and-play”, natychmiastowej regulacji podajnika kart oraz intuicyjnym ikonom i graficznemu interfejsowi użytkownika drukarka ZC300 jest łatwa do zintegrowania, użytkowania i zarządzania. Wymiana taśmy jest praktycznie bezproblemowa, a rewolucyjna budowa podajnika i odbiornika sprawia, że ładowanie i odbieranie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Model ZC300 wyposażony jest w najbardziej zaawansowane funkcje do druku kart. Można dzięki temu drukować dowolne karty z praktycznie dowolnego miejsca – jednostronne lub dwustronne, zadrukowane na całej powierzchni karty monochromatyczne lub kolorowe, a także stosować nowe taśmy zapewniające specjalistyczne barwy i efekty specjalne.

Drukarkę ZC300 cechuje także atrakcyjne wzornictwo, niezbędne w pomieszczeniach dostępnych dla klientów – na przykład w biurach firmy, na uczelni czy w sklepie detalicznym. A zamek obudowy drukarki zapewnia bezpieczeństwo, zapobiegając kradzieżom kart nowych i odrzuconych.

Cechy drukarki kart Zebra ZC300:

  • Technologia druku: bezpośredni druk kart
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny; druk dwustronny
  • Szybkość druku: druk jednostronny: w kolorze – 200 kart/godz., monochromatyczny – 900 kart/godz.; druk dwustronny: w kolorze – 140 kart/godz., monochromatyczny – 450 kart/godz.
  • Maksymalna liczba wydruków na rolkę: druk kolorowy - 300 kart, druk monochromatyczny - 2000 kart
  • Interfejs: standardowo – USB 2.0, wbudowany Ethernet 10/100; opcjonalnie: 802.11ac z certyfikatem MFi
  • Opcje: koder pasków magnetycznych; zestaw do integracji kodera kart zbliżeniowych innych producentów

Produkty powiązane