HID Fargo DTC 1250e

Fargo DTC1250e

Drukarka i koder kart identyfikacyjnych HID FARGO DTC1250e to najszybsza drukarka w swojej klasie, która pozwala uzyskać o 50% więcej bogatych wizualnie, pełnokolorowych danych uwierzytelniających w tym samym czasie. Jej niewielki, kompaktowy rozmiar ułatwia korzystanie w różnych środowiskach biurowych i można go łatwo uaktualnić, aby zawierał wbudowany koder iCLASS SE (część platformy iCLASS SE), umożliwiając tworzenie bezpiecznych, spersonalizowanych kart członkowskich i dokumentów tożsamości ze zdjęciem w łatwy i płynny sposób. Dostępny jest również opcjonalny moduł Wi-Fi, które pomoże Ci drukować w dowolnym miejscu i czasie.

Za pomocą dołączonego oprogramowania Swift ID można na miejscu zaprojektować niestandardowe karty identyfikacyjne, a oprogramowanie narzędziowe do diagnostyki FARGO Workbench może pomóc w utrzymaniu drukarki. Drukarka i koder bezpośrednio na kartę DTC1250e ID mają również intuicyjny, zorientowany na użytkownika wyświetlacz graficzny SmartScreen, umożliwiający wydajną konfigurację, obsługę i konserwację inwestycji technologicznych.

Każda z siódmej generacji drukarek kart HID FARGO, wspierana globalną trzyletnią gwarancją, może być bezproblemowo zintegrowana do pracy z innymi produktami HID, zapewniając, że otrzymasz i zachowasz maksymalną wartość od najbardziej zaufanej marki w bezpiecznych rozwiązaniach.

Cechy drukarki kart HID Fargo DTC 1250e:

  • Technologia druku: termosublimacja, termotransfer żywicy
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny, druk dwustronny
  • Szybkość druku: druk jednostronny: w kolorze do 225 kart/ godz., monochromatyczny do 600 kart/ godz.
  • Interfejs: USB 2.0; opcjonalnie Ethernet z wewnętrznym print serverem
  • Opcje: Ethernet z wewnętrznym print serverem; Jednoprzewodowy interfejs Ethernet i USB 2.0 do wbudowanego drukowania i kodowania (uwaga: kodowanie jednoprzewodowe Ethernet jest dostępne tylko dla iCLASS®, MIFARE® i kodowania kontaktowych kart inteligentnych) - drukarka z obsługą Ethernet obsługuje akcesoria bezprzewodowe; moduł drukowania dwustronnego; moduły kodujące karty inteligentne (stykowe / bezdotykowe); moduł kodowania pasków magnetycznych; zestaw do czyszczenia drukarki; Ethernet z wewnętrznym serwerem wydruku; bezpieczny, zastrzeżony system materiałów eksploatacyjnych

Produkty powiązane