Evolis Zenius

Evolis Zenius

Drukarka Evolis Zenius jest przeznaczona do jednostronnego drukowania bardzo różnorodnych kart plastikowych. Zenius generuje karty kolorowe lub monochromatyczne, pojedynczo lub w małych seriach, z najwyższą jakością. Zenius to przyjazne dla użytkownika, kompaktowe i ekonomiczne rozwiązanie do drukowania spersonalizowanych kart.

Łatwość użycia

Dzięki oprogramowaniu Evolis Premium Suite możesz otrzymywać powiadomienia i łatwo sterować drukarką przez komputer. Taśmy Evolis High Trust są łatwe w instalacji, automatycznie rozpoznawane i ustawiane przez drukarkę.

Przyjazność środowisku

Zenius, niewiele większy niż standardowy arkusz papieru, doskonale pasuje do każdego środowiska, czy to w biurze, czy w biurze obsługi klienta. Zenius to ekologiczna drukarka: bardzo wydajny tryb uśpienia i niskie zużycie energii.

Elastyczność

Dzięki Zenius możesz wkładać karty indywidualnie lub z automatycznym podajnikiem. Wersja „Expert” Zeniusa oferuje kombinowalne funkcje kodowania: kodowanie magnetyczne, stykowe i bezstykowe. Zainstalowanie tych modułów zajmuje zaledwie kilka minut!

Cechy drukarki kart Evolis Zenius:

  • Technologia druku: termosublimacja bezpośrednio na kartę, termotransfer żywicy
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny
  • Szybkość druku: w kolorze 150 kart/ godz.; monochromatycznie do 500 kart/ godz.
  • Interfejs: USB, cable supplied, Ethernet TCP-IP 10BaseT, 100BaseT (Traffic Led) on the Expert version
  • Opcje: koder pasków magnetycznych, kart stykowych i bezstykowych; wewnętrzne porty USB

Produkty powiązane