Evolis Primacy

Evolis Primacy

Drukarka Evolis Primacy jest niezwykle szybka i wydajna. Dzięki zaawansowanym technologiom kodowania ta drukarka biurkowa jest najlepszym rozwiązaniem do wydawania spersonalizowanych kart, od najprostszych do najbezpieczniejszych. Drukarka Primacy jest dostępna w wersjach jedno- i dwustronnych i jest idealnym wyborem do drukowania i kodowania kart w średnich i dużych seriach.

Profesjonalne drukowanie

Primacy oferuje rozdzielczość fotograficzną 300 dpi i druk od krawędzi do krawędzi dla optymalnej jakości wydruku. Dzięki ulepszonemu przetwarzaniu graficznemu uzyskasz wierne odwzorowanie obrazów w wysokiej rozdzielczości i bardziej precyzyjne monochromatyczne teksty.

Skalowalność na stronie

Jako że Primacy dostosowuje się do Twoich potrzeb, możesz natychmiast włączyć opcję drukowania dwustronnego. Drukarkę można również rozbudować o moduł laminowania kart i kodery do paska magnetycznego, stykowego lub bezstykowego.

Zwiększona produktywność

Primacy personalizuje kolorowe karty w rekordowym czasie: do 225 kart na godzinę w przypadku drukowania jednostronnego i 140 kart na godzinę w przypadku druku dwustronnego. Drukarka oferuje dużą autonomię dzięki podajnikowi kart o dużej pojemności i zasobnikowi wyjściowemu.

Cechy drukarki kart Evolis Primacy:

  • Technologia druku: bezpośredni druk kart, termosublimacja / termotransfer żywicy
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny, druk dwustronny
  • Szybkość druku:w kolorze: dwustronnie do 140 kart/ godz., jednostronnie: do 225 kart/ godz.; monochromatycznie do 1000 kart/ godz.
  • Interfejs: USB, Ethernet TCP-IP, 10BaseT, 100BAseT (Traffic Led)
  • Opcje: koder pasków magnetycznych, dwustronny laminator

Produkty powiązane