Datacard SD460

Datacard SD460

Drukarka kart Datacard SD460 ze standardowym laminatorem zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i trwalsze karty. Ta drukarka kart zapewnia wydawcom innowacyjne, ale niedrogie oferty, w tym wysokowydajne nakładki, unikalne wrażenia dotykowe i funkcję debugowania karty.

Innowacja, która ma znaczenie

Dotykowa funkcja personalizacji wrażeń zwiększa bezpieczeństwo, tworząc wrażenie na karcie, którą można zobaczyć i poczuć, dzięki czemu próby modyfikacji są wyraźnie widoczne. Wybieraj spośród zestawu standardowych projektów lub utwórz niestandardowy projekt dostosowany do Twojej organizacji, podnoszący bezpieczeństwo i markę. Przezroczyste i holograficzne nakładki Datacard DuraShield przenoszą bezpieczeństwo i trwałość na nowy poziom, zapewniając pełne pokrycie od krawędzi do krawędzi, które jest praktycznie niemożliwe do usunięcia w stanie nienaruszonym i zapewnia czterokrotnie większą trwałość podstawowych powłok nawierzchniowych.

Wydajność

Koduj styki i bezdotykowe inteligentne układy scalone i paski magnetyczne lub dodaj kody kreskowe, aby karty były w pełni kompatybilne z kontrolą dostępu i innymi automatycznymi systemami. Możesz również wybrać potrzebne bezpieczeństwo i trwałość dzięki gamie wysokiej jakości powłok nawierzchniowych, łat poliestrowych i nakładek. Wszystko to z jednego systemu, który oferuje większą przepustowość i unikalną funkcję debugowania karty, która spłaszcza karty po laminowaniu.

Kompletne, zintegrowane rozwiązanie

Drukarka kart SD460 oferuje otwartą platformę do integracji w różnych środowiskach. W połączeniu z oprogramowaniem Datacard, materiałami eksploatacyjnymi i usługami masz teraz niezawodne rozwiązanie, które przenosi bezpieczeństwo i trwałość na wyższy poziom.

Cechy drukarki kart Datacard SD460:

  • Technologia druku: bezpośredni druk kart
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny; druk dwustronny
  • Szybkość druku: do 200 kart na godzinę z przodu taśmy YMCK z laminowaniem z przodu; do 175 kart na godzinę z przodu taśmy YMCK-K, z tyłu K z laminacją z przodu; do 185 kart na godzinę (druk jednostronny i laminowanie za pomocą dotyku) YMCK; do 150 kart na godzinę (drukarka dwustronna i laminowanie dotykowe) YMCK K
  • Interfejs: dwukierunkowe USB 2.0 high speed; Ethernet 10 Base-T/100-Dase-TX (with activity light)
  • Opcje: koder pasków magnetycznych, laminator

Produkty powiązane