Datacard CR805

Datacard CR805

Wysokiej klasy wygląd każdego projektu karty

Twórz karty, które wyróżniają się z tłumu – atrament pigmentowy zapewnia zdjęcia o fotograficznej jakości, oszałamiającą rozdzielczość i wyjątkową precyzję. Pochwal się swoją marką na świecie dzięki genialnym, przyciągającym wzrok wzorom kart i drukuj realistyczne odcienie skóry, aby uzyskać dokładniejsze odwzorowanie zdjęć. Wszechstronność CR805 pozwala wydrukować wszystko, od identyfikatorów firmowych i szkolnych po prawa jazdy i inne dokumenty o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Popraw bezpieczeństwo szkół, lotnisk i innych kluczowych obiektów rządowych

Dzięki drukarce kart CR805 otrzymujesz obrazy, które trwają dłużej, dzięki czemu możesz dokładniej uwierzytelnić każdego posiadacza karty. Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa drukarki obejmują:

  • opcjonalne zamki zabezpieczające przed nieautoryzowanym użyciem drukarki,
  • moduł TPM zawarty w każdej drukarce. Wykorzystaj RMM do wstawiania, zarządzania i usuwania specyficznych dla użytkownika certyfikatów i kluczy w bezpiecznej lokalizacji,
  • bezpieczny rozruch zapobiega uruchomieniu systemu przy dowolnym wskazaniu złośliwego oprogramowania.

Drukuj bardziej wytrzymałe karty i oszczędzaj na kosztach wymiany

Atrament pigmentowy zapewnia dłuższe obrazy dzięki naturalnej odporności na blaknięcie promieniami UV i działaniu plastyfikatorów. Dodatkowo zwiększ wytrzymałość swojej karty dzięki drukarce kart CR805, dodając do niej dodatkową warstwę folii transferowej. Jeszcze większe bezpieczeństwo i trwałość – takie jak wrażenia dotykowe – są dostępne po dodaniu opcjonalnego modułu laminującego.

Użyj preferowane podłoża do kart

Dzięki drukowi retransferowemu możesz drukować na kartach, które odpowiadają Twoim potrzebom i budżetowi. Od kart PCV do kompozytów PCV, kart PC lub PET – CR805 poradzi sobie z tym z łatwością.

Druk na żądanie

Wydrukuj dokładnie taki projekt, jakiego potrzebujesz na żądanie, eliminując potrzebę posiadania wstępnie zadrukowanego kartonu.

Cechy drukarki kart Datacard CR805:

  • Technologia druku: retransferowy druk kart
  • Funkcje drukowania: druk jednostronny, druk dwuatronny
  • Szybkość druku: w kolorze: dwustronnie do 66 kart/ godz.; jednostronnie do 100 kart/ godz.
  • Interfejs: USB, Ethernet
  • Opcje: koder pasków magnetycznych

Produkty powiązane